Kurumsal logo    İnternet platformunda, web tasarım, grafik ve logo gibi konularda gerekli çözüm ve danışmanlıkla size bir köprü olmayı hedefleyerek, en iyi sonucu elde etmek için kurulmuştur. Gelişen dünya teknolojisiyle büyüyen bilişim sektörü, web sitesi, kurumsal kimlik, logo, interaktif tanıtım fragmanları, e-katalog gibi bir çok terimle kendini beslemekte, uçsuz bucaksız İnternet platformunda doğru adımlar atarak kullanıcısına büyük kazançlar sağlamakta.

     Bizde Link Dizayn olarak, İnternet platformunda sizleri doğru adımlar atmaya yönlendirmek ve İnternet ile sizin aranızda sağlam bir köprü olmak için yenilikçi bakış açısıyla, yüksek kalite elde ederek, profesyonel hizmeti büyük bir zevkle, özverili çalışarak projelerimizi hayata geçiriyoruz.

     Sürekli gelişme gerekliliğini benimseyerek, geliştikçe bulunduğumuz tüm alanlarda Hoşgörü ve anlayışla güler yüzlü müşteri elde etmeye çalışan, Empati yaparak en iyi ve pratik çözümler ortaya koyan, Kaliteli hizmet sunarak güven kazanmayı ilke edinen. Farklı ve duruşuyla izlenimleri üzerine çeken tasarımlar sunarak değerinizi daha güçlendirmeyi amaçlıyor, sizinle yükselmeyi hedefliyoruz.

Kurumsal hizmetler

Neden biz ?

  • En iyi çözümleri sunarak güçlü markalar ve sürekliliği olan imajlar oluşturmayı vizyonumuz olarak benimsedik.
  • Güler yüzlü iletişim, Doğru seçenekler, kaliteli hizmet, kazanılan güven ve sonuç olarak başarılı ve sağlam bir yükseliş yolu olarak belirledik.
  • Hiçbir kriter ve sınıf ayrımı yapmadan, sunmuş olduğumuz hizmeti gerek duyulan her alana ulaştırmayı hedefledik.
  • Yaptığımız her işte tüm özverimiz i gösteriyor, başarıya ulaşmanın verdiği huzurla kazancımızı hak ettiğimize inanıyoruz.

Link Dizayn


expression     "İnsanlara bir şeyin nasıl yapılması gerektiğini söylemeyin. Yapılmasını istediğiniz şeyin ne olduğunu söyleyin ve yaratıcılıkları ile sizi nasıl hayran bırakacaklarını görün."

General George S. Patton